Rebranding

31 grudnia 2019 roku będzie ostatnim dniem funkcjonowania Centrum Rowerowego Cyklomaniak, którego jestem właścicielem. W jego miejsce pojawi się Salon Rowerowy 2koła.pl.

Firma powstała z inicjatywy mojego przyjaciela Grzegorza Grzegorczyka. Znamy się od ponad 30 lat i tworzymy prawdziwy kolarski duet. W połowie lat 80. pomagałem Grzegorzowi stawiać pierwsze kolarskie kroki w KS Trasa Zielona Góra. Z kolei w 2006 roku, kiedy zastanawiałem się nad utworzeniem sklepu rowerowego (zaczęło się od kupienia budowlanej działki), on wspierał mnie swoim doświadczeniem inwestycyjnym i biznesowym.

Pewnie gdyby nie Grzesiu, nie podjąłbym tej szalonej wówczas decyzji, która spowodowała, że w ciągu trzynastu kolejnych sezonów do moich klientów "wyjechało" aż kilkanaście tysięcy rowerów. I z tego wyniku jestem bardzo dumny.

Teraz, używając nomenklatury kolarskiej, Grzegorz wyjdzie na zmianę, a ja schowam się za jego plecami, by troszkę odpocząć. Odpocząć nie znaczy jednak zwolnić, bo przecież każdy cyklista wie, że "na kole" jedzie się lżej i... szybciej. Tak też ma być w tym przypadku. Dlatego będę wspierał Grzegorza, aby jego Salon 2koła.pl funkcjonował jeszcze lepiej niż Cyklomaniak.

A w wolnych chwilach pochłaniać mnie będzie moja największa życiowa pasja jaką jest jazda na rowerze. Zatem w Nowym 2020 Roku do zobaczenia w Salonie 2koła.pl i na ścieżkach oraz szlakach rowerowych!

Paweł Schreiter